Mbeshtetes shpine “Power Magnetic”Posture Sport

1,590 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

I rekomanduar nga Dr.Levines ky mbeshtetes do korrektoje qendrimin tuaj .

Me 12 magnete te cilet do te drejtojne shtyllen kurrizore.

Uni- Sex per meshkuj dhe femra.

I persosur nese qendroni gjate ne zyre me shpine te kerrusur.Largon cdo dhimbje shpine dhe qafe tuajen.Vishet shume lehte dhe ju fal rehati qe ne momentin e pare qe e vini.

+Ju fal relaksim muskujsh dhe reduktim dhimbje.

Visheni ate gjate: punes,ushtrimeve gjimnastikore,kudo!

Mund ta vishni edhe poshte rrobave dhe nuk duket.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mbeshtetes shpine “Power Magnetic”Posture Sport”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Mbeshtetes shpine "Power Magnetic"Posture Sport