Përshkrim

I rekomanduar nga Dr.Levines ky mbeshtetes do korrektoje qendrimin tuaj .

Me 12 magnete te cilet do te drejtojne shtyllen kurrizore.

Uni- Sex per meshkuj dhe femra.

I persosur nese qendroni gjate ne zyre me shpine te kerrusur.Largon cdo dhimbje shpine dhe qafe tuajen.Vishet shume lehte dhe ju fal rehati qe ne momentin e pare qe e vini.

+Ju fal relaksim muskujsh dhe reduktim dhimbje.

Visheni ate gjate: punes,ushtrimeve gjimnastikore,kudo!

Mund ta vishni edhe poshte rrobave dhe nuk duket.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mbeshtetes shpine “Power Magnetic”Posture Sport”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products