Mbrojtese (barrier )krevati

3,790 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: K119-122

 • Barrier apo mund ta quajme nje mure pengus qe mbrone femijen juaj te mos  rrezohet nga krevati gjate kohes qe eshte ne gjume.
 • Ajo eshte praktike dhe e sigurt, mund te merret me vete edhe ne pushime fal qeses se rehatshme te udhetimit.
 • Pershtatet lehte me kuadrin e krevati me ate te vidave.
 • Barriera mund te ulet nepermjet nje butoni te posacem dhe ju mund te rregulloni me lehtesi krevatin.
 • Gjatesia: 150 cm.
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Reviews For This Product

 1. by luan sulejma i

  dy cope barriera k119~ 122

  • by shoppadmin

   pershendetje, na vjen keq nuk e kemi ne gjendje

 2. by Sonila

  Sa i ka permasat sa w larte eshte

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

Mbrojtese (barrier )krevati

3,790 L