Mbulese per divane dysh Couchcoat

1,190 L1,990 L (-40%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: KK-192

Pershkrimi

Te lodhur nga mbulesat e zakonshme qe kerkojne shume mund per ti vendosur?

Pavarsisht larjeve ne pastrim kimik, perseri ngelin me njolla?

Mbulese per divane Couchcoat –>> Mbulesa qe ju ka munguar, eshte nje shtrese e holle qe mbron divanin tuaj nga njollat e veshtira qe shkaktohen nga kafshet apo edhe femijet tuaj.

Eshte mjafte e lehte per ta vendosur ose thjeshte terhiqeni ku e shikoni jo te arsyeshme per ta mbajtur ose per ta lare ne lavatrice. Ajo madje ka edhe krahe per te mbuluar krahet e divanit.

Dhe eshte e kthyeshme ( mbulesa mund te perdoret ne te dy anet dhe ka dy ngjyra kafe dhe pana ) keshtu qe ju mund te ndryshoni pamjen me nje rrokullisje te thjeshte.

Permasat: 124.3 x 171cm dhe 45 x 56.5cm (permasat e kraheve te mbuleses).

 

Reviews (1)

Average Rating

1.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
100%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

  1. 01

    by Renato

    Eshte shum e mir e kam perdorur

Vendor Info

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.