Mbulese per divane tresh Couchcoat

1,490 L2,990 L (-50%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: KK-252

Te lodhur nga mbulesat e zakonshme qe kerkojne lodhje dhe mund per ti vendosur?

Pavarsisht larjeve ne pastrim kimik, perseri ngelin me njolla?

Mbulese per divane Couchcoat –>> Mbulesa qe ju ka munguar eshte nje shtrese e holle qe mbron divanin tuaj nga njollat e veshtira qe shkaktohen nga kafshet apo edhe femijet tuaj.

Eshte mjafte e lehte per ta vendosur ose thjeshte terhiqeni ku e shikoni jo te arsyeshme per ta mbajtur ose per ta lare ne lavatrice. Ajo madje ka edhe krahe per te mbuluar krahet e divanit.

Dhe eshte e kthyeshme ( mbulesa mund te perdoret ne te dy anet dhe ka dy ngjyra kafe dhe pana ) keshtu qe ju mund te ndryshoni pamjen me nje rrokullisje te thjeshte.

Permasat: 148 x 171cm dhe 45 x 56.5cm (permasat e kraheve te mbuleses).

 

Be the first to review “Mbulese per divane tresh Couchcoat”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Mbulese per divane tresh Couchcoat

1,490 L2,990 L (-50%)

Add to Cart