Mendafshi Francez – Sandra Brown

1,100 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: LB-17

Nr. faqesh: 616
Perktheu: Taqo Trajçe
Viti i botimit: 2004

Kjo histori e shtjelluar me ritëm shumë të lartë e mban në ankth lexuesin deri në faqen e fundit.

Faqet e librit janë të mbushura me vrasje, intrigë e histori dashurie, që lexohen me një frymë.
Klara Laurenti është një bukuroshe magjepsëse, e rrethuar me mistere e të fshehta. Ajo është përpjekur shumë për ta shndërruar biznesin e saj, “Mëndafshin francez”, që prodhon të brendshme grash, në një sukses të përbotshëm. Por një ditë një ungjilltar televiziv gjendet i vrarë me tre plumba dhe Klara dyshohet si vrasëse.

Ndihmësprokurori i qarkut, Robert Kesidi, e kupton se ajo e gënjen vazhdimisht gjatë hetimeve të tij për vrasjen, megjithëse joshet gjithnjë e më shumë nga bota dhe shpirti i saj.
Por as dashuria e Kesidit dhe as mëtimet e saj për pafajësi nuk mund ta shpëtojnë Klarën, derisa ajo zbulon një të vërtetë tronditëse, të cilën ishte betuar ta merrte me vete në varr.

Konfliktet ndizen dhe tensioni rritet gjithnjë e më shumë… qindra faqe me vrasje, intrigë e histori dashurie, që lexohen me një frymë.

Be the first to review “Mendafshi Francez – Sandra Brown”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.50 4.50 rating from 10 reviews

Menuja kryesore

Mendafshi Francez - Sandra Brown

1,100 L

Add to Cart