Mikrofon me bluetooth per femije

1,490 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K86-218

Suporton karte memorie dhe USB per luajten e muzikes suaj te preferuar.

Bateria: 1800mAh.

Materiai : Alumin + Plastike ABS.

Dimesnionet: 20 x 7 x 7cm.

Distanca e lidhjes me Bluetooth deri ne: 10 m.

Kjo eshte dhurata me e bukur qe mund ti beni femijeve tuaj.

Be the first to review “Mikrofon me bluetooth per femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Mikrofon me bluetooth per femije

Mikrofon me bluetooth per femije

1,490 L

Add to Cart