Mikrofon “WSTER WS-1816”

1,890 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K28-62

Mikrofoni qe gjalleron atmosferen e festave.

Perdorim te shumefishte, mund ta perdorni si boks apo si mikrofon.

Festoni dhe lumturohuni ne keto festa me te afermit dhe miqte tuaj.

Te gjitha ne nje pajisje, kendoni, degjoni muzike apo radio, memorizoni kenget si dhe ato te kenduarat nga ju.

Mund te regjistroni kenge dhe ti degjoni me vone.

Suporton karte memorie ku ju mund te memorizoni kenget e preferuara tuaja.

Gjithashtu arrin te kap edhe frekuecat e radios.

 

Be the first to review “Mikrofon “WSTER WS-1816””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu