10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Mikrofon zeri

1,300 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F – 258

Mikrofoni me cilesor ne material dhe ne transmetimin e zerit tani eshte shume pran jush mjafton ta vendosni ne vendin e duhur dhe te filloni te flisni dhe te bisedoni.Me nje dizajn unik!

Mund ta lidhni me laptopin,tabletin apo kompjuterin tuaj.

Zeri juaj do te jete ze melodioz,gjithcka keni deshiruar sot ju vjen me ulje dhe me cilesisht!

Be the first to review “Mikrofon zeri”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu