Përshkrim

Mikser Brumi Dessini  900W 2IN1
Modeli: DS-6588
900W motor bakri të pastër dhe çift rrotullues të lartë me cilësime të ndryshueshme me 5 shpejtësi.
5 nivele të rregullueshme shpejtësie për kontrollin e teksturës së përzierjes për të krijuar teksturat e përsosura nga përbërësit tuaj
Shpejtësi e ulët për brumin e bukës ose biskotat.
Shpejtësi e lartë për përzierjen e kremit ose akullores.
2 Rrahëse inox dhe grepa për brumin me kapak
Përdorime të ndryshme për përzierjen e vezëve ose gatimin e brumit.

Lehtë për t’u ndërruar dhe larë.
Dizajn i lehtë dhe ergonomik i shkëlqyeshëm për përdorim në shtëpi dhe me peshë të lehtë
Ganpa rrotulluese automatike
Vlerësimi i fuqisë: 900W, 220-240V, ~50/60Hz
Kapaciteti: 3.5 Litra

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mikser Brumi Dessini”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products