Përshkrim

Me kete miksues dore me 5 shpejtesi ju mund te beni perzierje te

  • » 5 shpejtesi turbo
  • » 2 rrahesa prej kromi dhe 2 rrahesa si grepa te perdredhur.
  • »E lehte per tu perdorut dhe pastruar
  • » Fuqia :  300 Watt

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mikser dore ZLN8402”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products