Përshkrim

Mikser Profesional First Austria FA-5259 është i shkëlqyer për përdorim, si në shtëpi ashtu edhe në kuzhinë profesionale të restorantit, kafenesë, piceri etj.

Për të siguruar nje përzierje të lëngshme, si dhe për të përzier brumë.

Me të ju mund të beni përzieni te ndryshme si: kremin dhe salcat, gatuani çdo lloj brumi deri në maja.

Një motor elektrik i fuqishëm me Fuqi 1200W.

Paketa e përzierësit përfshin: një bazë, një tas dhe hundë për përzierjen dhe një goditje për përzierjen e llojeve të rënda të brumit.

Këmbët e poshtme mbajnë fort mirë në sipërfaqen e punës.

Kalimi i saj i butë ju lejon të zgjidhni 1 nga 10 shpejtësi.

Butoni “turbo” për një kohë të shkurtër me shpejtësi maksimale për më shumë rrëshqitje dhe përzierje.

 

Garancia 6 muaj

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mikser Profesional First Austria FA-5259”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products