Mikser Profesional First Austria FA-5259

18,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • 10 nivele shpejtësie dhe modaliteti Turbo
  • Me 3 aksesore te mikserit: shul, shpatull dhe nyjë.
  • Baza e qëndrueshme
  • Kapaciteti i tasit: 6.5 litra
  • Materiali i tasit: çelik inox

Niveli i zhurmës: ≤ 85 dB

Përmasat: 460 х 230 х 340 mm

Pesha: 7,4kg

Fuqia: 1200 W

Mikser Profesional First Austria FA-5259 është i shkëlqyer për përdorim, si në shtëpi ashtu edhe në kuzhinë profesionale të restorantit, kafenesë, piceri etj.

Për të siguruar nje përzierje të lëngshme, si dhe për të përzier brumë.

Me të ju mund të beni përzieni te ndryshme si: kremin dhe salcat, gatuani çdo lloj brumi deri në maja.

Një motor elektrik i fuqishëm me Fuqi 1200W.

Paketa e përzierësit përfshin: një bazë, një tas dhe hundë për përzierjen dhe një goditje për përzierjen e llojeve të rënda të brumit.

Këmbët e poshtme mbajnë fort mirë në sipërfaqen e punës.

Kalimi i saj i butë ju lejon të zgjidhni 1 nga 10 shpejtësi.

Butoni “turbo” për një kohë të shkurtër me shpejtësi maksimale për më shumë rrëshqitje dhe përzierje.

 

Garancia 6 muaj

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mikser Profesional First Austria FA-5259”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Mikser Profesional First Austria FA-5259