Përshkrim

Mikser Zilan

Fuqia 200 W

Zilan është e përkryer për të bërë majonezë, krem ​​ose brumë.

Me një dizajn ergonomik, pastrohet lehte.

Me 5 nivele shpejtësie dhe turbo

tensioni 220 ~ 240 V.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mikser Zilan ZLN8280”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products