Përshkrim

Sharrë elektrike e ringarkueshme, e lehtë dhe e lëvizshme, jetëgjatësi e baterisë, pa dëmtim të lëvores.

Trup i lehtë, i lehtë dhe i përshtatshëm, dizajn i lehtë, duar që mbahen gjatë dhe nuk lodhen.

Motor bakri i pastër, fuqi e fortë, prerje e shpejtë, përmirëson efikasitetin.

I përshtatshëm, shpejtësi e shpejtë, konsum i ulët i energjisë.

Ndërprerës me cilësi të mirë, rregullim i shpejtë dhe i ngadalshëm, zhvendosje graduale.

Tabela inteligjente e kontrollit të qarkut, mbrojtje nga mbingarkesa, për të përmbushur nevojat tuaja të ndryshme të ndërtimit.

Pllaka e posaçme udhëzuese, topi prej çeliku tungsteni nuk ka nevojë të lubrifikohet, në mënyrë që makina të zvogëlojë rezistencën gjatë funksionimit dhe të reduktojë konsumin e makinës.

Madhësi e vogël, mund të mbahet me një dorë.

Zinxhiri i pllakave udhëzuese me cilësi të mirë, shuarje e thellë, më rezistente ndaj konsumit, prerje e lëmuar.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mini Sharrë Elektrike me Zinxhir”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products