Përshkrim

Komandim i veçantë me telekomandë dhe tastiera me dorezë me prekje

Ju mund ta përdorni atë për Android Tv Box, per te luajtur lojera etj.

Është kompatibilen me desktop, kompjutera, ekrane, Televizore etj.

Ekrani me prekje
Rrota e miut shfaqet inovative

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mini Tastiere me Wireless”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products