Përshkrim

Mjaft praktik dhe ideal edhe per perzierjet mjaft te veshtira.
Me 5 nivele shpejtesie per nje performance me te mire ne cdo gatim.
Fuqia: 400W
12 muaj garanci

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mixy Orange 400 “Ariete” 1543”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products