Përshkrim

Stilohuni si nje profesionist me Babyliss C-1100 E

Mbledh floket tuaj dhe i jep formen e deshiruar menjeher.

Ka veshje qeramike .Temp: 210 ° C, 230 ° C

3 Shpejtesi : 8 sec – 10 sec – 12 sec Kacurrelat tuaj do ju mbajne per nje koh te gjate.

Teknologjia e saj jonike do i jap shkelqim dhe butesi flokeve tuaj.

Ne fund te dredhjes jep sinjal se floku juaj eshte gati i stiluar !

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Modelues Babyliss C-1100 E”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products