“Motorr Vespa”

23,000 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k62-136

VESPA ngjyrë i zi për femijë mbi 3 vjec.

🛑Vogëlushët tuaj do të ndihen lozanjarë dhe të përkëdheluar duke përdorur këtë motorr që ju ofron dhe siguri gjatë përdorimit.
🛑Eshtë e pajisur me dy rrota të mëdha dhe dy rrota të vogla ndihmëse për të mbajtur ekuilibrin e fëmijës tuaj.
🛑Do të ndihet si një motoriste e vërtetë sepse vespa ka pedalen me një shpejtësi maksimale mahnitëse 3km/orë.
🛑Argëtimi shtohet akoma më shumë me pjesën e muzikës nga suportimi i USB dhe MP3.
🛑8-12 orë (kontrollohet automatikisht) për 45 minuta lojë të vazhdueshme.
🛑Paneli i instrumenteve ndizet dhe tregon fuqinë e baterisë kur luani me të

Be the first to review ““Motorr Vespa””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.50 4.50 rating from 10 reviews

Menuja kryesore