Përshkrim

MP3 Player me Bluetooth për makinë.

Model A6

Mund të luajë dhe të transmetojë muzikë nga karta TF në stereo të makinës nëpërmjet sinjalit të radios FM.

Mund të transmetojë muzikën e telefonit tuaj celular në stereo makinë nëpërmjet Bluetooth.

Ajo mund të përdoret gjithashtu per te folur ne celular në makinë.

Frekuenca FM prej 87.5-108.0MHz.

Mbështetja e hyrjes dhe daljes AUX.

Suporton Micro SD max deri në 32G.

Versioni i Bluetooth: V3.0 + EDR

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mp3 me Bluetooth A6 dhe fisha karikimi Android/IOS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products