Përshkrim

Mp3 me Bluetooth BT-760 FM Transmetues.

MP3 Player USB SD kart.

Perdoreni celularin ne largësi pa duar kur flisni ne celular kur jeni ne makinë duke ofruar një eksperiencë të lehtë dhe të sigurt udhëtimi.

Mikrofoni dhe Bluetooth-i i inkorporuar lejojnë thirrjet e përshtatshme pa duar dhe automatikisht do të kthehen në muzikë pas përfundimit të thirrjes.

  • AUX audio për pajisjet jo të aktivizuara me Bluetooth si MP3 player
  • Mikrofoni i inkorporuar dhe Bluetooth lejojnë thirrje të përshtatshme pa duar
  • Kaloni pa ndërprerje midis thirrjes hyrëse dhe mënyrës së muzikës
  • Butonat e kontrollit për muzikë të shpejtë dhe kontrollin e thirrjes
  • Ekrani LCD tregon frekuencën aktuale
  • Dy porta USB për ngarkimin e celularëve

Model BT-760
Frekuenca FM 87.5 – 108.0MHz
Pesha 29g
Dimensionet 1.57 x 1.57 x 0.59 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “MP3 me Bluetooth CarKit BT-760”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products