Përshkrim

Mp3 me Bluetooth T6S jo vetëm që mund të ngarkojë pajisjet tuaja USB, por gjithashtu mund të luajë muzikë nëpërmjet USB dhe kartë TF.

Ndërkohë, është me funksionin Bluetooth. Sapo të lidhet me telefonin tuaj, ai mund të arrijë thirrjet pa duar dhe të luajë muzikë në telefonin tuaj. Shumë i përshtatshëm për makinën tuaj.

Versioni Bluetooth V4.0

Frekuenca 20h-20kHz

Ndjeshmëria -42 ± 3dB

Tensioni 5V ± 0.5V

Puna aktuale 45mA (Max)

Modulimi i frekuencës FM 87.5MHz-108.0MHZ

Madhësia e produktit 90 x 15 x 76 mm (L x H x H)

Përmbajtja Paketa 1 x T6S Car Charger, 1 x Manuali i Përdorimit

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mp3 me Bluetooth per makina T6S”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products