Përshkrim

Kryeni telefonata apo flisni ne celular ne makine pa u shqetesuar dhe duke ju shpetuar gjobave te policise.

Porte USB me fuqi :5V/2.1A qe mund te karikoni Celular, iPad, Tablet etj.

Suporton USB dhe SD Karte

Ekran LCD

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “MP3 me bluetooth per makine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products