Përshkrim

Degjoni muzike ose kryeni telefonata dhe njekohesisht mund te karikoni celularin.

E ndërtuar në 7 mënyra të ndryshme EQ: Natyra, Classic, Pop, Jazz, Rock, Soft, Bass
Suporton TF Card / USB 2 porta

Butoni multifunksional, volumi i rregulluar i shpejtë ose frekuenca FM.
Mbështetje e plotë e frekuencës 87.5-108.0 Mhz

Bluetooth te integruar, aktivizoni funksionet e transferimit të thirrjeve, muzikës, FM, transmetimit me zë etj.

I përshtatshëm për celularin universal dhe Tablet PC.

Transmetuesi i makinës FM mund të jetë rregullim arbitrar në 90 °, i cili është i lehtë dhe i përshtatshëm për ju për t’u përdorur.

Distanca e transmetimit 5 metra

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “MP3 me Bluetooth per makine CarCit X8”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products