Përshkrim

Mp3 me Bluetooth CarKit T20

Ky transmetues Bluetooth FM Bluetooth ju lejon të shijoni muzikën tuaj të telefonit kur jeni ne makine.
Mbështetje te thirrjeve telefonike me telefon Bluetooth nëpërmjet mikrofonit të integruar.

Me 2 porta USB qe mund te degjoni muzike dhe te karikoni celularin tuaj dhe TF karte per te degjuar muzike.

Versioni i Bluetooth: V3.0

Distanca efektive: 10 m

Frekuenca FM: 87.5-108.0 MHz

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mp3 me Bluetooth per makine CarKit T20”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products