Përshkrim

MP3 Player

Model: A27

Mund të luajë dhe të transmetojë muzikë nga karta TF në stereo të makinës nëpërmjet sinjalit të radios FM.

Mund të transmetojë muzikën e telefonit tuaj celular në stereo makinë nëpërmjet fishes AUX.

Ajo mund të përdoret gjithashtu per te folur ne celular në makinë.

Frekuenca FM prej 87.5-108.0MHz.

Mbështetja e hyrjes dhe daljes AUX.

Suporton Micro SD max deri në 32G.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mp3 Player A27 me 3 fisha”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products