MP3 Player CarKit

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: k79-95

MP3 multifunksional per makina, modeli X10.

Ju mund te degjoni muziken e preferuar si dhe radio FM ne cdo moment.
Ka dy porta USB duke ju suportuar karikim e dy pajisjeve njekohesisht.
Suporton karte TF dhe Flac.
Nderkohe qe degjoni muziken mund tju pergjigjuni edhe telefonatave po krijuar probleme me makinen.
MP3 ka disa butona ne pjesen e siperme per te kontrolluar zerin apo dhe muziken.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “MP3 Player CarKit”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu