Përshkrim

MP4 Energy Mint

Memoria 8 GB

FM radio, microSD

Në sajë të kësaj player MP4 ju do të jetë në gjendje të degjoni muzikën tuaj të preferuar dhe video kudo që të shkoni.

Ekran LCD TFT.

Kufje me magnet neodymium.

Permasat 89 x 44 x 9 mm.

Pesha 30 g.      

Madhesia e ekranit: 1.8 ”

Rezoluta: 160×128 pixels

Formatet e mbështetur: formate audio: MP3 / FLAC / WMA / WAV / APE

Format Video: AMV Formatet image: BMP / JPG / GIF

Kapaciteti i baterise: 300 mAh

Tensioni nominal: 3,7 V

Frekuenca: 87 MHz ~ 108 MHz 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “MP4 Player Energy Mint”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products