Mr Mikrofone – Box + Bluetooth karaoke

1,490 L3,490 L (-57%)

Sold By: Serxhio

In stock

“Mikrofoni MR” eshte 2ne1, suporton lidhjen me bluetooth dhe me wireless.
Shtoni adrenalinen e udhetimit duke degjuar muzik me volum te larte me aftesine qe ka mikrofoni te perdoret si boks. Zgjidhni muziken nga playlista e telefonit tuaj apo beni lidhjen me kasetofonin e makines duke shijuar edhe muziken e perzgjedhur te radios.
Ju mund ta lidhni “Mr Mikrofon” me smartfonin tuaj permes bluetooth-it, zgjidh aplikacionin Karaoke Music dhe kendo kengen tende te preferuar.

Nje tjeter karakteristik eshte qe ju ben te ndiheni si nje rockstar i vertete fale 5 opsioneve qe ka per te ndryshuar zerin.
Punon me bateri, ne qofte se eshte e mbushur plot me bateri mund te punoje deri ne 10 ore.

Rrembeni mikrofonin tuaj per te shijuar cdo moment plot adrenalin.

Be the first to review “Mr Mikrofone – Box + Bluetooth karaoke”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Mr Mikrofone - Box + Bluetooth karaoke

1,490 L3,490 L (-57%)

Add to Cart