Mushama shiu per femra

2,990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: k231-34

Një madhësi e përshtatshme dhe dizajn plot Stil 
Raincoat me kapuç, e gjatë, elegante dhe me një madhësi te pershtatshme per trupin e femrave.
Material 100% poliester i cili nuk lejon futjen e pikave te shiut apo cdo sperkatje me uje brenda ne rrobat tuaja. Mbulon plotesisht trupin pa lejuar asnje pike shiu te depertoje brenda saj.

Mbështetje 100% e papërshkueshme nga uji.
Eshtë mushama, jo plastike. Ndryshe nga mushamat e tjera nuk krijon zhurme dhe aspak veshtiresi ne levizjen tuaj.
Ekstremisht rezistente ndaj ujit, materiali i saj stimulon tharje te shpejtë duke ju krijuar mundesine ta vendosni ne cante dhe ta keni gati per perdorimin e rradhes. Materilai i saj i papërshkueshem nga uji siguron mbrojtje nga shiu dhe uji i spërkatjes duke ju mbajtur te thate.

 

Be the first to review “Mushama shiu per femra”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore