Nderlidhes Celular – TV Chromecast 4K

1,990 L3,490 L (-43%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:K28-32

Nderlidhese e Smartphonit tuaj me TV

Nje pajisje shume funksionale qe ju mund te shikoni ne televizorin tuaj ate cfare shikoni ne celular, tablet apo laptop.

Rezolucion Full HD 1080P.

Lidhje me Wifi, nuk keni nevoje qe te perdorni kabull.

Shikoni filma luani lojra ne televizorin tuaj.

Pajisja Chromecast vendoset ne porten HDMI te televizorit tuaj dhe ju mundeson te shikoni te gjithe filmat e preferuara apo programet me nje super cilesi.

Nje menyre me e mire per te kaluar videot, muziken apo lojrat nga Smartphone juaj drejt e ne TV.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Nderlidhes Celular – TV Chromecast 4K”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Nderlidhes Celular - TV Chromecast 4K

1,990 L3,490 L (-43%)

Shto në Kasë