Përshkrim

Anycast është një pajisje e veçantë për të lidhur telefonin, tabletin apo laptopin tuaj përmes lidhjes wifi, me Televizorin.

Karakteristika si video streaming, surfing web, shikoni foto, kamera live, video në internet dhe më shumë.

Anycast eshte nje pajisje e vogel qe vendoset tek porta e HDMI dhe ben lidhjen me pajisjet e tjera.

Shikoni ne Tv tuaj ate qe ju shfaqet ne Celular, shikoni video te ndryshme, filma, foto apo luani lojera.

Rezolucion 1080p Full HD ose HD ne varesi te Tv qe keni.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Nderlidhes Smartphone me TV AnyCast M2 Plus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products