Nderlidhes Smartphone me TV AnyCast M2 Plus

1,490 L2,490 L (-40%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:KK-209

Anycast është një pajisje e veçantë për të lidhur telefonin, tabletin apo laptopin tuaj përmes lidhjes wifi, me Televizorin.

Karakteristika si video streaming, surfing web, shikoni foto, kamera live, video në internet dhe më shumë.

Anycast eshte nje pajisje e vogel qe vendoset tek porta e HDMI dhe ben lidhjen me pajisjet e tjera.

Shikoni ne Tv tuaj ate qe ju shfaqet ne Celular, shikoni video te ndryshme, filma, foto apo luani lojera.

Rezolucion 1080p Full HD ose HD ne varesi te Tv qe keni.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Nderlidhes Smartphone me TV AnyCast M2 Plus”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Nderlidhes Smartphone me TV AnyCast M2 Plus

Nderlidhes Smartphone me TV AnyCast M2 Plus

1,490 L2,490 L (-40%)

Shto në Kasë