Android Tv Box V98 4/32

6,990 

In stock

Kodi: k139-126

ndroid Tv Box V98 4/32

Kjo pajisje ju lejon qe te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV.

Mund te shkarkoni aplikacioni te ndryshme, mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online.

Sistem Android 7.1.2

Rezolucionit 2160 p

Lidhje me internet me fishe dhe me Wifi

RAM 4GB DDR3

Memorja te brendshme 32GB.

Be the first to review “Android Tv Box V98 4/32”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

Ndertuar nga Proweb.al

Menuja kryesore