Ngrohese Murale Bimar S182.EU

5,290 L5,990 L (-12%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:K90-4

Ngrohese me kuarc ne ambjente te jashtme dhe të brendshme

2 shufra kuarc rezistencat  600-1200W

Parabolë në alumini i lëmuar për efikasitet të madh

Të përshtatshme për ambjente 36m³

 Tensioni 220-240V

Frekuenca 50Hz 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Ngrohese Murale Bimar S182.EU”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Ngrohese Murale Bimar S182.EU

5,290 L5,990 L (-12%)

Shto në Kasë