Ngrohese elektrike mini

1,790 L2,490 L (-28%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K133-71

Mini ngrohese portative e cila vendoset ne prize
🔹Fuqia: 1000W
🔹Madhesia 12×17 cm
🔹 Kursim i energjise dhe super i qete.
🔹Teknologjia e ngrohjes qeramike PTC.
🔹Ndertuar me termostatin rregullues dhe Timer On / Off.
🔹 E vogel, dhe e lehte per t’u përdorur, thjesht vendoseni ne prize.
🔹Super praktike per shtepi apo ne zyre.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

  1. by Gerard

    Me duhen dy cope me pelqen ky produkt

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

1,790 L2,490 L (-28%)

Add to Cart