Përshkrim

Një ngrohës i vogël oxhaku me efekt realist të ngrohjes me flakë dhe duket si një flakë e vërtetë që digjet dhe ka një funksion të kontrolluar në mënyrë të pavarur flake dhe ngrohje për të arritur vlerësimin dhe ngrohtësinë.

Ekziston një rresht daljesh ajri të nxehtë me pengesa horizontale në krye të oxhakut për ta bërë drejtimin e erës më të qëndrueshëm dhe më të barabartë. Nuk ka nxehtësi, zjarri i përparmë është vetëm një imazh për t’u shijuar.

Projektuar me një stendë klasike për oxhak, kornizë të zezë dhe pjesën e përparme prej xhami; oxhak i simuluar me detaje të gjalla që tregojnë flakë të ndezur dhe trungje.

Madhësia e produktit: Rreth 22 x 13 x 14.4 cm, fuqia: 1000W, Ngrohës i vogël me oxhak është shumë i përshtatshëm për dhomën e gjumit, zyrën për t’u mbajtur ngrohtë dhe komod.
I sigurt për t’u përdorur: Vjen me mbrojtje nga mbinxehja dhe fikja.
Kur nxehtësia jonormale e makinës tejkalon temperaturën normale të punës, oxhaku fiket automatikisht dhe ka telekomandë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Ngrohese Elektrike Mini”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products