Përshkrim

Ngrohese qeramike kolone Venus

Me dy nivele fuqie 1000 W dhe 2000 W.

Ngrohesja rrotulohet ne nje kend 180 grade

Permasat 55x22cm.

Me termostat qe ben ngrohje nga mbi nxemja

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngrohese qeramike kolone Venus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products