Përshkrim

Ore dore dhe boks me bluetooth.

Model: B90

Karakteristikat kryesore:

Një altoparlant i integruar ne ore me fuqi 3W.

FM Radio qe mund të dëgjoni radion ndërsa bëni sporte.

TF Card mbështetje për të degjuar muzikën tuaj të pelqyer.

Memoria e jashtme deri në 32GB

Kapaciteti i baterise 400mAh

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ore dore dhe Boks me bluetooth B90”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products