Përshkrim

Smartwatch My Kid Q12 me karte SIM.

I PAPERSHKRUESHEM NGA UJI ( Kunder uji ) 

Kjo eshte ora e duhur e cila vjen ne ngjyra te ndryshme.

Ora ka te shenuar daten , oren , diten, GPS dhe butoni SOS i cili sherben per te ditur vendodhjen e femijes suaj kudo te jete.

Ora e zgjuar me GPS beni gjurmimin e femijeve.

Nëpërmjet një aplikacioni të shkarkueshëm, prindërit mund të gjurmojnë se ku janë fëmijët e tyre ose edhe thirrni orën e zgjuar për të biseduar me ta.

Funksioni i GPS dërgon një alarm nëse një fëmijë largohet nga zona e paracaktuar

Monitorimi në distancë: mikrofon me ndjeshmëri të lartë lejon prindërit të dëgjojnë në mjedisin e fëmijëve

Komunikimi me dy drejtime: prindërit mund të telefonojnë orën dhe fëmijët mund të thërrasin prindërit e tyre Telefonimi SOS me një çelës: mbajtja e butonit SOS për 3 sekonda do të telefonojë automatikisht prindërit

Madhësia e ekranit: 1.44

Kompatibil me pajisjet Android dhe iOS

Koha e ngarkimit: 2 H

Rezolucioni i ekranit: 128 * 128

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Ore Smartwatch Q12 per femije me GPS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products