Ore Smartwatch Q12 per femije me GPS

2,290 L4,990 L (-54%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: k231-27

Smartwatch My Kid Q12 me karte SIM.

I PAPERSHKRUESHEM NGA UJI ( Kunder uji ) 

Kjo eshte ora e duhur e cila vjen ne ngjyra te ndryshme.

Ora ka te shenuar daten , oren , diten, GPS dhe butoni SOS i cili sherben per te ditur vendodhjen e femijes suaj kudo te jete.

Ora e zgjuar me GPS beni gjurmimin e femijeve.

Nëpërmjet një aplikacioni të shkarkueshëm, prindërit mund të gjurmojnë se ku janë fëmijët e tyre ose edhe thirrni orën e zgjuar për të biseduar me ta.

Funksioni i GPS dërgon një alarm nëse një fëmijë largohet nga zona e paracaktuar

Monitorimi në distancë: mikrofon me ndjeshmëri të lartë lejon prindërit të dëgjojnë në mjedisin e fëmijëve

Komunikimi me dy drejtime: prindërit mund të telefonojnë orën dhe fëmijët mund të thërrasin prindërit e tyre Telefonimi SOS me një çelës: mbajtja e butonit SOS për 3 sekonda do të telefonojë automatikisht prindërit

Madhësia e ekranit: 1.44

Kompatibil me pajisjet Android dhe iOS

Koha e ngarkimit: 2 H

Rezolucioni i ekranit: 128 * 128

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Ore Smartwatch Q12 per femije me GPS”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Ore Smartwatch Q12 per femije me GPS

2,290 L4,990 L (-54%)

Shto në Kasë