Smartwatch Q18

2,390 L

In stock

Kodi:K13-209

Ore Smartwatch Q18 kryen funksionet e nje Celulari: telefonata, mesazhe, internet, alarm, matni distancen qe pershkruani etj.

Me karte SIM dhe Sd karte.

Per ta perodrur si telefon apo mund te lidhet  nepermjet Bluetooth-it me Telefonin tuaj (andorid ose iOS) dhe ju njofton kur ju vjen nje telefonat, mesazh apo njoftime te tjera.
Mund te pergjigjeni direkt nga ora apo te kontrolloni kameren e telefonit tuaj nepermjet ores.

Suporton karte memorje deri ne 32GB

RAM dhe Memorje 32mb

Procesor: CPU MTK6261D
Madhësia e ekranit 1.54 inç
Rezolucioni i ekranit 240 * 240 piksel
TFT me prekje të ekranit
Tipi i Rrjetit 2G
GSM Celular
Tipi i kartës Mikro SIM
Versioni Bluetooth V3.0
Kapaciteti i baterisë 500mAh
Koha e pritjes 7 ditë
Dimensionet dhe Pesha
Dimensionet 4.6 x 3.9 x 1.1 cm
Pesha 70 gr

Be the first to review “Smartwatch Q18”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore