Smartwatch Q7S Plus

3,990 L5,990 L (-33%)

Shitur nga: ShoppingTV

1 in stock

            Dhurata më e bukur për një femer SMART!

 • Ky telefon orë do të funksionojë vetëm me rrjetet GSM.
 • Ndryshe nga shumica e orëve inteligjente ,mund të kryeni telefonata,dërgoni sms pa pasur nevojë që të keni telefonin afër.
 • Me aplikacionet e integruara dhe hapësirën ruajtëse në bord, shijoni muzikën tuaj në lëvizje.
 • Regjistroni momentet e jetës me kamerën e integruar 0,3 MP.
 • Regjistrues zëri, orë me zile, kalendar, kalkulator.
 • Sensorët bëjnë monitorimin e  aktivitetit tuaj të përditshëm(rrahjet e zemrës,lëvizjet,gjumin,vendndodhjen,kaloritë) etj.
 • Një karikim prej 30min zgjat 7 ditë funksionimin preferkt të kesaj ore.
 • Ekrani 1,54 inç HD 2,5D jep qartësi dhe ngjyra mahnitëse.
 • Rezolucioni: 240×240 piksele
 • RAM + ROM: 64 MB RAM + 128 MB ROM
 • Bluetooth: V3.0

Ore Smartwatch Q7S

Single SIM Card (Micro SIM Card)

Bluetooth 3.0

RAM 128 Mb

Mbështetje kartë TF deri në 32GB

Madhësia e ekranit 1.54inch

Rezoluta Screen 240×240 Pixels
Bateri 400 mAh

Madhësi 45.5 * 39.5 * 11.5 (mm)

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Smartwatch Q7S Plus”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

3,990 L5,990 L (-33%)

Shto në Kasë