Përshkrim

Organizues mjaft efektiv per te brendshmet tuaja, si:sytjena,mbathjet,corape,kanatjere etj.
Xhepa rrjete qe lejojne ajrosjene tyre ka 2 ane me xhepa,njera me 6 xhepa te medhenj dhe tjetra 18 xhepa me te vegjel.
Varet lehtesisht ne dollap dhe rrotullohet 360 grade.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Organizues per te brendshmet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products