Organizues per te brendshmet

990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:k86-193

Organizues mjaft efektiv per te brendshmet tuaja, si:sytjena,mbathjet,corape,kanatjere etj.
Xhepa rrjete qe lejojne ajrosjene tyre ka 2 ane me xhepa,njera me 6 xhepa te medhenj dhe tjetra 18 xhepa me te vegjel.
Varet lehtesisht ne dollap dhe rrotullohet 360 grade.

Be the first to review “Organizues per te brendshmet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

Organizues per te brendshmet