Organizues rrobash “Ezstax”

1,290 L

Sold By: Serxhio

In stock

kodi:K86-129

Organizojeni dollapin tuaj ne pak minuta me organizuesin e rrobave “Ezstax”. Kurseni kohen ne mengjes dhe eleminoni rremujen!
🛑Nje menyre e zgjuar per te gjetur rrobat qe deshironi lehtesisht dhe te kurseni kohe kur beheni gati per pune.
🛑Dollapi juaj do te qendroje i sistemuar ne cdo kohe.
🛑Ne nje pako perfshihen 10 ndarje.

Be the first to review “Organizues rrobash “Ezstax””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.36 4.36 rating from 11 reviews

Menuja kryesore

Organizues rrobash "Ezstax"

1,290 L

Add to Cart