Paisje me 8 porta USB

1,290 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k28-74

Pershkrimi

Shijoni shpejtësinë super të lartë të transferimit të të dhënave të kesaj pasije shperndarese me 8 porta USB.
Mbështet deri në 127 pajisje të ndryshme USB.
Memoria e pasisje 1 Terabyte.
Dizajn unik rrethor.
Shpejtësi e lartë USB 2.0, shpejtësia e transferimit deri në 480Mbps.
Tregues blu LED.
Suporton Windows dhe Mac OS.
Gjatësia e kabullit: 60 cm.

Reviews (0)

Be the first to review “Paisje me 8 porta USB”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.07 4.07 rating from 14 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.