10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Pajisja e Palestres Ad Rocket

7,900 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Pajisja AD Rocket eshte mjaft e famshme. Sherben Njekohesisht Masazhues per Pjesen e Shpines dhe te Qafes. Mund ta Perdorni me 2 ose 4 susta per nje ushtrim te lehte ose te veshtire.

Shum praktike vetem 15 min ne dite dhe do te keni nje rezultat mjaft te mire. Jua sjellim ne shtepi. Shihni Videon

Be the first to review “Pajisja e Palestres Ad Rocket”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Pajisja e Palestres Ad Rocket

7,900 L