Pajisje avulli per fytyren Benice

1,890 L3,490 L (-46%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:kk-14

Pajisje Avulli per fytyren Benice.

Ben depërtimin thellë në lëkurë për nje pastrim te mire te poreve.

Avulli depërton duke lënë ndjenjën e lëkurës te rifreskuar dhe rinovuar.

*Avulli rreth 10-15 minuta.

Pastrues fleksibël për pastrimin e fytyrës me ujë.

*Per lëkurë të thatë Koha e avullit rreth 8 deri në 12 minuta.

Përdorni avull për të bërë para trajtimin e fytyrës, por jepni fytyrën e avullit pas veshjes me maskë hidratuese të fytyrës.  

*Lëkurë e ndjeshme Avulloni deri në 10 minuta, rekomandohet përdorimi i vajit esencial të jasemines.

Lani fytyrën me ujë.

*Lëkura e fytyrës Avulli rreth 5-8 minuta.

Nëse përdorni kutinë e aromaterapisë, rekomandohet të përdorni vaj esencial të eshtrave të nenexhikut.

Tensioni i prodhimit: 110 / 220v

Fuqia: 100W

Pesha: 0.9kg

 

 

Be the first to review “Pajisje avulli per fytyren Benice”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Pajisje avulli per fytyren Benice

1,890 L3,490 L (-46%)

Add to Cart