Përshkrim

Pajisje dentare

  • Set Automatik per larjen e dhembeve.
  • Ideal per organizimin e furcave dhe pastes 
  • Me hapesire per vendosjen e furcave deri ne 5 cope e cila mbyllet dhe mbron nga papastertite.
  • Ngjitet lehtesisht ne mur.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pajisje dentare Berlong”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products