Pajisje per berjen e japrakeve

990 L1,490 L (-34%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:K133-54

Makineri per mbeshtjelljen e shpejte te japrakeve, byreckave, sushi, role te mbushura.

Mjaft e shpejte dhe pa lodhje.

Material plastike e qendrueshme qe fiksohet dhe nuk leviz.

Shume e thjesht dhe praktike per tu perdorur e pastruar.

Be the first to review “Pajisje per berjen e japrakeve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Pajisje per berjen e japrakeve

990 L1,490 L (-34%)

Add to Cart