Përshkrim

Pajisje per larje e banjos Hurricane Spin

Pastroni edhe njollat me te veshtira si: mykun, kalciumit, gëlqeren apo njollave të vështira të ujit.

Pajisja  qe ben mrekulli ne banjon tuaj, Pastroni banjon tuaj me lehtesin maksimale.

Furcat e fuqishme me 300 rpm qe heq cdo papasterti

Hurricane Spin –>> Permban

  • 3-koka me dizenjo dhe forma te ndryshme.
  • Bishti i Hurricane Spin ajo mund te zgjatet deri ne 110 cm.
  • Me bateri te integruar dhe te rikarikueshme,
  • Karikues

Jo vetëm për banjot por mund ta përdorni edhe ne ambjente te ndryshme.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pajisje per larje e banjos Hurricane Spin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products