Pajisje per larje e banjos Hurricane Spin

2,190 L2,990 L (-27%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: KK-212

Pajisje per larje e banjos Hurricane Spin

Pastroni edhe njollat me te veshtira si: mykun, kalciumit, gëlqeren apo njollave të vështira të ujit.

Pajisja  qe ben mrekulli ne banjon tuaj, Pastroni banjon tuaj me lehtesin maksimale.

Furcat e fuqishme me 300 rpm qe heq cdo papasterti

Hurricane Spin –>> Permban

  • 3-koka me dizenjo dhe forma te ndryshme.
  • Bishti i Hurricane Spin ajo mund te zgjatet deri ne 110 cm.
  • Me bateri te integruar dhe te rikarikueshme,
  • Karikues

Jo vetëm për banjot por mund ta përdorni edhe ne ambjente te ndryshme.

Be the first to review “Pajisje per larje e banjos Hurricane Spin”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Pajisje per larje e banjos Hurricane Spin

Pajisje per larje e banjos Hurricane Spin

2,190 L2,990 L (-27%)

Add to Cart