Përshkrim

Pajisje per pluhurin Hurricane Spin Duster

Pastroni me shpejt dhe me lehte me Hurricane Spin Duster

Spin Duster është nje fshese portative që përdoret për të hequr pluhurin si një magnet.

Ajo përmban mijera fije te holla qe mund te perdorni dhe ne hapesira te vogla.

Pastron thellë në qoshet.

Kjo është mënyra më e lehtë për të hequr pluhurin ne shtëpinë tuaj.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pajisje per pluhurin Hurricane Spin Duster”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products