Pajisje per pluhurin Hurricane Spin Duster

990 L1,990 L (-50%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: kk-247

Pajisje per pluhurin Hurricane Spin Duster

Pastroni me shpejt dhe me lehte me Hurricane Spin Duster

Spin Duster është nje fshese portative që përdoret për të hequr pluhurin si një magnet.

Ajo përmban mijera fije te holla qe mund te perdorni dhe ne hapesira te vogla.

Pastron thellë në qoshet.

Kjo është mënyra më e lehtë për të hequr pluhurin ne shtëpinë tuaj.

 

Be the first to review “Pajisje per pluhurin Hurricane Spin Duster”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Pajisje per pluhurin Hurricane Spin Duster

990 L1,990 L (-50%)

Add to Cart