Pasqyre LED Beauty Mirror

1,480 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

20 in stock

Pasqyre me ndricim Beauty Mirror LED për grim

Numri i dritave LED: 33 LED

Madhësia e pasqyrës: 17,50×13,00 cm

Madhësia e ekranit: 15.50×11.00 cm

Qëndrim i palosshëm

Pesha: 250 gr.

Ngjyra e kornizës: E bardhë, blu, rozë ne varësi të inventarit

Pasqyrë tavoline për grim LED me  tre mënyra ndriçimi me kabllo USB

A aplikoni akoma grim në kushte me dritë të ulët? Sa zhgënjyese të zbulosh se grimi është aplikuar në mënyrë jo të përsosur. Pasqyra e grimit Led Beauty Mirror karakterizohet nga reflektim me cilësi të lartë dhe të qartë. Ndriçimi simulues i dritës së ditës dhe rregullimi i pjerrësisë i bëjnë trajtimet e bukurisë dhe aplikimin e grimit të lehtë, si dhe e shndërrojnë pasqyrën në një llambë krevati elegant ose fener selfie.

Pasqyra është e ndarë në mënyrë të barabartë me 33 LED që janë në gjendje të imitojnë karakteristikat e dritës natyrore dhe të kompensojnë mungesën e dritës në dhomë. Intensiteti i ndriçimit është 525LUX, i cili siguron një qartësi më të lartë të imazhit sesa pasqyrat konvencionale. Drita e butë nuk irriton sytë dhe nuk shkakton parehati, përveç kësaj, LED-të nuk japin shkëlqim.

Mund ta ndizni pasqyrën duke përdorur një buton të veçantë prekjeje. Shtypja përsëri do të ndryshojë modalitetin e dritës. Mënyra e parë është drita e ftohtë. Mënyra e dytë është drita e ngrohtë. Mënyra e tretë është drita e përzier. Mund ta personalizoni modalitetin sipas dëshirës.

Pasqyra transmeton imazhin më të qartë pa shtrembërim ngjyrash, duke ju lejuar të shihni dhe vlerësoni gjendjen e lëkurës me detaje të shkëlqyera. Pasqyra do t’ju ndihmojë të eliminoni të gjitha papërsosmëritë e lëkurës së fytyrës.

Pasqyra mundësohet pa tela nga një bateri litiumi 600 mAh për jetëgjatësi të gjatë të baterisë. Me këtë pasqyrë ju mund të organizoni një dhomë të veshjes personale në çdo dhomë. Për të karikuar, thjesht përdorni kabllon USB të përfshirë në komplet (lidhet me çdo pajisje laptop, PC, powerbank, përshtatës, etj.). Koha e karikimit të plotë -2 orë.

Ju lejon të shihni veten nga të gjitha këndvështrimet
Pasqyra është e rregullueshme në të gjitha drejtimet falë këmbës së palosshme të sigurt. Prandaj, ju mund të punoni me një pasqyrë si në këmbë ashtu edhe ulur. Pasqyra e grimit Led Beauty Mirror do t’ju lejojë të shihni veten nga të gjitha anët.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Pasqyre LED Beauty Mirror”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu