Përshkrim

Touch me,smokers eshte pasta e duhur  per larje te dhembeve me mir se te nje Dentist.

I thjeshte ne perdorim.Mjaft i mire per heqje te njollave nga dhembet,mjafton nje minute per te lare shembet me te dhe nuk do keni asnje gjurme te nikotines se duhanit,shenjat e zverdhjes se dhembeve.

I shkelqyer per ti rikthyer bardhesine dhembeve tuaj,elementi +F (flouride) ndihmon ne fortesimin e  dhembeve tuaj,ndalon ne prishjen e tyre dhe kalbjen nga faktoret e jashtem.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Paste dhembe per duhanpiresit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products