10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Paste dhembe per duhanpiresit

790 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F-609

Touch me,smokers eshte pasta e duhur  per larje te dhembeve me mir se te nje Dentist.

I thjeshte ne perdorim.Mjaft i mire per heqje te njollave nga dhembet,mjafton nje minute per te lare shembet me te dhe nuk do keni asnje gjurme te nikotines se duhanit,shenjat e zverdhjes se dhembeve.

I shkelqyer per ti rikthyer bardhesine dhembeve tuaj,elementi +F (flouride) ndihmon ne fortesimin e  dhembeve tuaj,ndalon ne prishjen e tyre dhe kalbjen nga faktoret e jashtem.

Be the first to review “Paste dhembe per duhanpiresit”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Paste dhembe per duhanpiresit

Paste dhembe per duhanpiresit

790 L