Përshkrim

1 ) Materiali: ABS + pjesë elektronike
2 ) Madhësia Masazhatorit: 15.5 * 11.3 * 5CM
3) Pesha neto : 120g
4) përmbajtja Paketa : 1 * 5 në 1 masazhator bukurie ( përfshirë 5 copë koka te ndryshme )

Përshkrim:

1 ) Shperben qelizat të lëkurës se vdekur për riperpteritjen e lëkurës se re .
2) 360 gradë rotullim , masazh të mirë
3) koke masazhi me furçë te bute vlen për të pastruar papastertit në fytyrë
4) koke masazhi me topa rrotullim 360 gradë masazh , përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe anti -plakje
5) koke masazhi Fine aplikohet për të reduktuar keratin dhe lëkurë të vdekur , e bëjnë lëkurën më të fortë
6 ) koke masazhi Sfungjer vlen për të absorbuar yndyrat dhe djersën , pastron dhe masazhon lëkurën
7 ) koke sfungjer per masazh gome te bute vlen edhe për lehtësimin e shplodhje , shperben rathet e zinje poshte syve
8 ) Masazh me krem mund të depërtojnë në lëkurë dhe për të mbajtur atë ushqyer dhe hydratuar me mirë
9 ) Gjithashtu heq qelizat e vdekura ne pjese te veshtira si ne këmbë ose bërryl
10 ) Dy ingranazhet mode: ” LOW ” , ” HIGH ”
11 ) operohet nga bateri 2AA (përfshirë Jo )
Specifikim:
1 ) Materiali: ABS + pjesë elektronike
2 ) Madhësia Masazhatorit: 15.5 * 11.3 * 5CM
3) Pesha neto : 120g
4) përmbajtja Paketa : 1 * 5 në 1 masazhator bukurie ( përfshirë 5 copë koka te ndryshme )

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pastrues Fytyre 5 ne 1 AE-8782”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products